Dekiel neoprenowy PeakUK
Dekiel neoprenowy – PeakUK
Dekiel neoprenowy idealny do utrzymywania wody i robaków z dala od kajaka. Świetnie nadaje się również do obniżania kosztów paliwa!
245,00  Wybierz opcje Porównaj
Fartuch Explorer PeakUK
Fartuch Explorer – PeakUK
Fartuch Explorer to wytrzymały, niezawodny fartuch zaprojektowany specjalnie do kajakarstwa morskiego i turystyki. Wytrzymała konstrukcja z neoprenu i lateksu z regulowanymi linkami trzymającymi np. mapę
500,00  Wybierz opcje Porównaj
Fartuch neoprenowy Dry Skirt HF
Fartuch neoprenowy Dry Skirt – °hf
Fartuch neoprenowy Dry Skirt HF to najlepszy fartuch dla kajakarzy górskich na wszystkich poziomach. Dry Skirt zapewnia dobre uszczelnienie i maksymalną żywotność dzięki ulepszonej produkcji, zawierającej aramidową krawędź i lateksowe wzmocnienie od wewnątrz. Jak dobrać właściwy rozmiar
710,00  Wybierz opcje Porównaj
Fartuch neoprenowy Silverback- °hf
Fartuch neoprenowy Silverback- °hf
Fartuch neoprenowy Silverback - °hf to fartuch dla zaawansowanych kajakarzy. Większe bezpieczeństwo, większy komfort, najlepsze uszczelnienie i wysoka odporność. Silverback to wodny sprzęt wodny dla wymagających wioślarzy, który udowadnia swoją niezawodność na największych bystrzach i najwyższych wodospadach. Część zakładana na kokpit: neopren X-Tuck o grubości 4 mm. Obszary najbardziej narażone na zużycie są wzmocnione panelami aramidowymi dla jeszcze większej wytrzymałości. Część przylegająca do ciała kajakarza: neopren multistretch o grubości 4 mm. Klejone szwy. Jak dobrać właściwy rozmiar
770,00  Wybierz opcje Porównaj
Fartuch nylonowy - PeakUK
Fartuch nylonowy PeakUK
Fartuch nylonowy firmy PeakUK. Idealny pokład dla początkujących kajakarzy, szkół, grup i ośrodków. Wytrzymały, suchy, łatwy w montażu i łatwy do zdjęcia. Świetnie nadaje się do kajakarstwa nizinnego i morskiego.
310,00  Wybierz opcje Porównaj
Fartuch PeakUK Standard
Fartuch PeakUK Standard
Fartuch PeakUK Standard to jeden z popularniejszych fartuchów na rynku. Szczelny, bezpieczny i wytrzymały. Łatwy do zakładania i zdejmowania (bardzo ważny dobór odpowidniego rozmiar!). Używany przez wielu sportowców kajakarstwa slalomowego, a także doskonały zarówno dla początkujących i jak i zaawansowanych kajakarzy górskich.
460,00  Wybierz opcje Porównaj
Fartuch PeakUK Whitewater
Fartuch PeakUK Whitewater
Fartuch PeakUK Whitewater to najlepszy fartuch od PeakUK, nie zawiedzie Cię. Wykonany z odpornego i solidnego neoprenu 5 mm z lateksowym wzmocnieniem. Ten fartuch pokonał jedne z najtrudniejszych rzek na świecie dla najlepszych kajakarzy. Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości i solidności, musisz go mieć!
500,00  Wybierz opcje Porównaj
Neoprenowy fartuch kajakowy Enduro – Palm
Neoprenowy fartuch kajakowy Enduro – Palm
Neoprenowy fartuch kajakowy Enduro - Palm ma nowy wygląd, zaktualizowany pod kątem nowoczesnych kształtów kokpitu. Trwały i niezawodny Enduro to  wszechstronny pokład do górskich wypraw kajakowych, z paskiem od kolan ułatwiającym wyjście z łodzi
625,00  Wybierz opcje Porównaj
Neoprenowy fartuch kajakowy Impact – Palm
Neoprenowy fartuch kajakowy Impact – Palm
Neoprenowy fartuch kajakowy Impact - Palm ma nowy wygląd, zaktualizowany pod kątem nowoczesnych kształtów kokpitu. Impact to najwyższej klasy fartuch z linką amortyzującą do kajakrstwa górskiego i freestyle'u. Solidny sznurek amortyzujący o średnicy 9,5 mm utrzymuje go na miejscu, a bezszwowa uszczelka typu O-ring utrzymuje komin tam, gdzie chcesz. Wzmocniona obręczą Nytex chroni przed zużyciem, a sucha krawędź w trzech czwartych uszczelnia wodę.
775,00  Wybierz opcje Porównaj
Neoprenowy fartuch kajakowy Orbit – Palm
Neoprenowy fartuch kajakowy Orbit – Palm
Neoprenowy fartuch kajakowy Orbit - Palm ma nowy wygląd, zaktualizowany pod kątem nowoczesnych kształtów kokpitu. Nie uginaj się pod presją. Neoprenowy fartuch kajakowy Orbit - Palm został zaprojektowany tak, aby utrzymać się na kajaku nawet podczas największych uderzeń, a odporna na implozję środkowa część pochłania uderzenia. Wzmocniony włóknem aramidowym KNytex chroni przed ścieraniem na zewnątrz, podczas gdy Gripsil utrzymuje rzeczy na miejscu pod spodem. Wydłużony komin z uszczelką typu O-ring stanowi uzupełnienie zalet neoprenowego fartucha Orbit.
950,00  Wybierz opcje Porównaj
Neoprenowy fartuch kajakowy Sport – Palm
Neoprenowy fartuch kajakowy Sport – Palm
Neoprenowy fartuch kajakowy Sport - Palm jest dostępny w szerokiej gamie rozmiarów, pasujących do większości kajaków. Wykonane w najwyższym standardzie z wysokiej jakości neoprenu CR. Specyfikacja:
  • Prosty, neoprenowy fartuch ze sznurkiem amortyzującym
  • Opcja dziecięcego komina XXS z deklem w rozmiarze R2 pasuje do niektórych mniejszych kajaków dziecięcych
  • Materiał: 3 mm neopren CR
425,00  Wybierz opcje Porównaj
Wodoodporny fartuch kajakowy Coniston – Palm
Wodoodporny fartuch kajakowy Coniston – Palm
Wodoodporny fartuch kajakowy Coniston - Palm to doskonałe rozwiązanie dla kajakarzy nizinnych i pływających rekreacyjnie. Model ten można dopasować do różnej wielkości kokpitów, dzięki szerokiej rozmiarówce dekla od N3 do N7 oraz uniwersalnemu systemowi dopasowywania szerokości komina do talii.
  • regulacja szerokości komina
  • wodoodporny materiał
300,00  Wybierz opcje Porównaj
Wodoodporny fartuch kajakowy Derwent – Palm
Wodoodporny fartuch kajakowy Derwent – Palm
Wodoodporny fartuch kajakowy Derwent - Palm to najprostszy i najlżejszy dostępny fartuch kajakowyy. Jest idealny dla klubów i grup oraz osób dopiero rozpoczynających przygodę z wodą.
  • regulacja szerokości komina
  • wodoodporny materiał
180,00  Wybierz opcje Porównaj
Wodoodporny fartuch kajakowy Ullswater – Palm
Wodoodporny fartuch kajakowy Ullswater – Palm
Wodoodporny fartuch kajakowy Ullswater - Palm to lekki, nylonowy fartuch z materiału typu ripstop, idealny dla początkujących kajakarzy lub okazjonalnych użytkowników. Ten podstawowy model pozwoli zrozumieć każdemu rozpoczynającemu przygodę kajakową w jedynce, że pływanie w fartuchu to zupełnie nowy komfort pływania kajakiem.
220,00  Wybierz opcje Porównaj