Fartuch Explorer PeakUK
Fartuch Explorer – PeakUK
Fartuch Explorer to wytrzymały, niezawodny fartuch zaprojektowany specjalnie do kajakarstwa morskiego i turystyki. Wytrzymała konstrukcja z neoprenu i lateksu z regulowanymi linkami trzymającymi np. mapę
500,00  Wybierz opcje Porównaj
Fartuch PeakUK Standard
Fartuch PeakUK Standard
Fartuch PeakUK Standard to jeden z popularniejszych fartuchów na rynku. Szczelny, bezpieczny i wytrzymały. Łatwy do zakładania i zdejmowania (bardzo ważny dobór odpowidniego rozmiar!). Używany przez wielu sportowców kajakarstwa slalomowego, a także doskonały zarówno dla początkujących i jak i zaawansowanych kajakarzy górskich.
460,00  Wybierz opcje Porównaj
Fartuch PeakUK Whitewater
Fartuch PeakUK Whitewater
Fartuch PeakUK Whitewater to najlepszy fartuch od PeakUK, nie zawiedzie Cię. Wykonany z odpornego i solidnego neoprenu 5 mm z lateksowym wzmocnieniem. Ten fartuch pokonał jedne z najtrudniejszych rzek na świecie dla najlepszych kajakarzy. Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości i solidności, musisz go mieć!
500,00  Wybierz opcje Porównaj
Neoprenowy fartuch kajakowy Enduro – Palm
Neoprenowy fartuch kajakowy Enduro – Palm
Neoprenowy fartuch kajakowy Enduro - Palm ma nowy wygląd, zaktualizowany pod kątem nowoczesnych kształtów kokpitu. Trwały i niezawodny Enduro to  wszechstronny pokład do górskich wypraw kajakowych, z paskiem od kolan ułatwiającym wyjście z łodzi
625,00  Wybierz opcje Porównaj
Neoprenowy fartuch kajakowy Impact – Palm
Neoprenowy fartuch kajakowy Impact – Palm
Neoprenowy fartuch kajakowy Impact - Palm ma nowy wygląd, zaktualizowany pod kątem nowoczesnych kształtów kokpitu. Impact to najwyższej klasy fartuch z linką amortyzującą do kajakrstwa górskiego i freestyle'u. Solidny sznurek amortyzujący o średnicy 9,5 mm utrzymuje go na miejscu, a bezszwowa uszczelka typu O-ring utrzymuje komin tam, gdzie chcesz. Wzmocniona obręczą Nytex chroni przed zużyciem, a sucha krawędź w trzech czwartych uszczelnia wodę.
775,00  Wybierz opcje Porównaj
Neoprenowy fartuch kajakowy Orbit – Palm
Neoprenowy fartuch kajakowy Orbit – Palm
Neoprenowy fartuch kajakowy Orbit - Palm ma nowy wygląd, zaktualizowany pod kątem nowoczesnych kształtów kokpitu. Nie uginaj się pod presją. Neoprenowy fartuch kajakowy Orbit - Palm został zaprojektowany tak, aby utrzymać się na kajaku nawet podczas największych uderzeń, a odporna na implozję środkowa część pochłania uderzenia. Wzmocniony włóknem aramidowym KNytex chroni przed ścieraniem na zewnątrz, podczas gdy Gripsil utrzymuje rzeczy na miejscu pod spodem. Wydłużony komin z uszczelką typu O-ring stanowi uzupełnienie zalet neoprenowego fartucha Orbit.
950,00  Wybierz opcje Porównaj
Neoprenowy fartuch kajakowy Sport – Palm
Neoprenowy fartuch kajakowy Sport – Palm
Neoprenowy fartuch kajakowy Sport - Palm jest dostępny w szerokiej gamie rozmiarów, pasujących do większości kajaków. Wykonane w najwyższym standardzie z wysokiej jakości neoprenu CR. Specyfikacja:
  • Prosty, neoprenowy fartuch ze sznurkiem amortyzującym
  • Opcja dziecięcego komina XXS z deklem w rozmiarze R2 pasuje do niektórych mniejszych kajaków dziecięcych
  • Materiał: 3 mm neopren CR
425,00  Wybierz opcje Porównaj